Powierz swoją nieruchomość specjalistom

Kluczem do udanej inwestycji w mieszkanie jest idealna równowaga pomiędzy jego kosztem, nakładem przeznaczonym na przystosowanie do wynajmu oraz końcową jakością produktu oferowanego wynajmującym.

Z naszą pomocą osiągniesz ten balans. Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces: od analizy rynku i pomocy w wyszukaniu i zakupie nieruchomości inwestycyjnej, poprzez projekt wnętrza i remont, aż do wynajmu i zarządzania Twoją inwestycją. Będziemy Cię reprezentować podczas kontaktu z najemcami oraz Wspólnotą Mieszkaniową, zajmiemy się rozwiązywaniem wszelkich bieżących problemów, analizą inwestycji i maksymalizacją kosztów wynajmu. Będziesz od nas otrzymywać comiesięczne raporty księgowe.

Zarządzanie najmem

Wyręczamy właścicieli na każdym etapie wynajmu. Kompleksowe zarządzanie nieruchomością to zabezpieczenie inwestycji i jej rentowności.

Doradztwo i szkolenia

Zastanawiasz się nad odpowiednim modelem inwestycyjnym dla siebie? Skontaktuj się z nami w sprawie indywidualnego doradztwa.

Skup mieszkań

Posiadasz nieruchomość? Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w procesie skupu mieszkań. Oferujemy kompleksową i sprawną obsługę.

Nieruchomości inwestycyjne

Kluczem do udanej inwestycji w mieszkanie jest idealna równowaga pomiędzy jego kosztem, nakładem przeznaczonym na przystosowanie do wynajmu oraz końcową jakością produktu oferowanego wynajmującym.

Dyrektor ds. Inwestycji

Stanisław Marczak

Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości inwestcyjnych, sukcesywnie realizuje swoje cele, stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej. W Alternative Development odpowiedzialny za zarządzanie oraz relacje biznesowe z klientami. Idący z duchem czasu wizjoner, który zauważa możliwości XXI wieku wdrażając je w swoje przedsięwzięcia z różnych dziedzin biznesu. Pasjonat podróży, zwierząt i sportu, którym w wolnych chwilach oddaje się w stu procentach.

stanislaw.marczak@adsa.pl
+48 663 322 021

Manager Projektu

Michał Pastor

Wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa i remontów zdobyte głównie za granica, pozwoliło na poznanie nowoczesnych technologi i rozwiązań. Praca w dużych zespołach ludzi oraz kierowanie szeroko zakrojonym projektami pozwoliła na zdobycie umiejętności doskonałej organizacji pracy, pokonywaniu przeszkód poprzez rozkładanie ich na części w myśl zasady, że tylko my sami siebie ograniczamy. Entuzjasta sportów ekstremalnych m.in. kitesurfing, snowboarding, motosport, które wykształciły upór w dążeniu do celu jak i odwagę w podejmowaniu najtrudniejszych wyzwań.

michal.pastor@adsa.pl
+48 515 120 750

Specjalista ds. budowalnych

Filip Błaszkowski

W Alternative Development odpowiedzialny za koordynację prac budowalnych. Dzięki swojemu doświadczeniu wprowadza nowe i skuteczne rozwiązania do inwestycji. Asertywny w swoich działaniach, dzięki czemu kontrola pracy ekip budowlanych przebiega bezproblemowo i profesjonalnie. W wolnych chwilach pasjonat sportów wodnych i zimowych, które nauczyły go dążenia do celu.


 

filip.blaszkowski@adsa.pl
+48 506 843 218

Specjalista ds. zarządzania najmem

Monika Lasota

W Alternative Development zarządza najmem długoterminowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z najemcami. Ekonomista oraz dietetyk z wykształcenia i pasji. Mistrz organizacji i zarządzania czasem. Aktywnie lubi spędzać czas wolny, pasjonatka ceramiki, podróży i dobrej muzyki.

monika.lasota@adsa.pl
+48 797 083 216

Specjalista ds. administracji

Anna Wasiuk - Czukiewicz

W Alternative Development odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie administracji. Samodzielna i zaangażowana w wykonywanie swoich obowiązków . Z wykształcenia Logistyk, posiada umiejętność planowania oraz organizacji pracy. Mama dwóch kreatywnych synów. Gotowanie i podróze to jej pasja, ale i sposób na wyciszenie.

zarzadzanie@adsa.pl
+48 797 996 563

Specjalista ds. zarządzania najmem

Rafał Makowski

W Alternative Development obsługuje najem długoterminowy. Posiada wiedzę i doświadczenie w branży zarządzania oraz marketingu. Aktywnie poszukuje rozwiązań zapewniających zadowolenie każdej ze stron. Nieustannie dąży do osiągnięcia wyznaczonych przez siebie celów. Budowanie pozytywnych relacji jest dla niego priorytetem. Lubi śpiewać i grać na instrumentach. Jego hobby to muzyka, fotografia i taniec towarzyski.

rafal.makowski@adsa.pl
+48 692 244 800


Created by INPROX